0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – od małych działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, jakie używane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze wszystkich z branż, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, które zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny wspomaga również diagnostykę medyczną, oferując dużą ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji proponując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
Sklep.Cezal.com.pl

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Melag, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie są też produkty polskie, producenci następujących produktów np. Poldent czy Tzmo.
Oferowane towary jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Categories: Architektura

Comments are closed.