0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dużo zależy od genotypu człowieka – a wiadomo, że trudno dba się o swoje zdrowie, jeżeli po prostu we własnym DNA mamy tak jakby zapisane problemy z sercem bądź ponadprzeciętne ryzyko nowotworów. Jednak oczywiście wiele zależy od stylu naszego życia. W takim razie często ludzie chorują, bo po prostu kiepsko funkcjonują. Bardzo dobrze to można zauważyć, gdy spoglądniemy na Stany Zjednoczone. W tym jakże bardzo dużym państwie są stany, w których mieszka ponadprzeciętna liczba “grubasów”, ale znajdą się również takie miejsca, gdzie kult pięknego wyglądu jest bardzo silny, zatem zamieszkuje je dużo niższa ilość osób zmagających się z nadwagą.
- Zdrowa dieta! Naturalnie w żadnym razie nie należy popadać w jakąś paranoję, odmawiać sobie wszystkich posiłków, ale jakby nie patrzeć nie możemy za bardzo przesadzać ze zbędnymi kaloriami. Trzeba zachować umiar w jedzeniu.
- Dużo więcej aktywności fizycznej! A więc dużo więcej się ruszajmy, ograniczmy jazdę samochodem, uprawiajmy sporty. Być może pływanie, piłka nożna albo bieganie? Bardzo dobra wiadomość dla chcących nieco więcej szamać: kiedy człowiek codziennie mocno się poci, może trochę więcej jeść – bez ryzyka utycia.
źródło: http://tvn-cnbc-biznes.com.pl, topjobs.com.pl, http://colmet.com.pl.

Categories: Blog

Comments are closed.