0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób usuną te problemy i znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest używany również w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Polecane:

Gabinet ginekologa Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie całego narządu.
Efektem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć Twoje problemy, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Architektura

Comments are closed.